#nouse{ color:red; } Domarlista 2011/2012 - Nr.3 - Dalarnas Bandyförbund
Hoppa till sidans innehåll

Domarlista 2011/2012 - Nr.3


DOMARLISTA SERIEMATCHER Nr. 3 - 2011 

 

Datum

 

Serie

 

Tid          

 

Match

 

HD                AD

½

Div.2

19.00

Falun – Rättvik

M.Johansson, F.Hellman, P.Bäckström

 

   ”

19.30

Heros – Karlsbyh.

M.Lundh, G.Olhans, J.Olhans

3/2

   ”

19.00

Liljan – Grycksbo

A.Lööf, G. Bales, P.Anåker

 

   ”

19.30

Linghed- Falun

L.Dyrsmed, L.Lundblad, T.Lundh Rä

4/2

Div.1Ö

13.00

Gränges – Djurgården

M.Lundh, C.Hansols, A.Björkman

 

Div.2

13.00

Karlsbyh. – Västanfors

A.Lööf, G.Bales, E.Holmer

 

    ”

13.00

Borlänge – Heros

L.Dyrsmed, T.Lundh Rä, L.Lundblad

 

 

 

 

 

5/2

    ”

17.00

Liljan – Rättvik

J.Wiberg, P.Anåker, J.Olhans

 

    ”

13.00

Grycksbo – Gränges

M-Å Ekström, P.Nygren, G.Olhans

6/2

    ”

19.00

Falun – Karlsbyh.

T.Lundh, P.Garvö, Ungd.

8/2

    ”

19.00

Liljan- Linghed

J.Thored, A.Björkman, G.Bortas

 

    “

19.30

Heros- Gränges

P.Heinonen, N-E Borgh, M-Å Ekström

 

 

 

 

 

10/2

    ”

19.00

Linghed – Rättvik

E.Holmer, J.Olhans, G.Olhans

 

    ”

19.00

Karlsbyh. – Liljan

A.Lööf, P.Garvö, G.Bortas

11/2

    ”

13.00

Grycksbo - Rättvik

C.Hansols, T.Lundh Rä, P.Nygren

 

P 16

15.30

Falun – Sirius

T.Lundh, Ungd, Ungd

12/2

 P18:3

13.00

Falun – Söråker

J.Wiberg, L.Strömberg, Ungd.

 

Div.2

 

Gränges – Västanfors

J.Thored, F.Remes, N.Karlsson

 

    “

13.00

Grycksbo – Heros

L.Dyrsmed, T. Lundh Rä, L.Lundblad

 

    ”         

13.00

Rättvik – Falun

M. Lundh, P.Anåker, G.Bales

 

 

 

 

 

15/2

    ”

19.00

Borlänge – Falun

M.Johansson, F.Hellman, P.Bäckström

 

 P 16

18.30

Falun – Rättvik

J.Thored, Ungd, Ungd.

17/2

Div.2

19.00

Liljan – Borlänge

P.Anåker, G.Bales, G.Bortas

 

    ”

19.30

Linghed - Grycksbo

E.Holmer, P.Garvö, A.Lööf

18/2

Dam 1

15.30

Falun – Östersund

M.Johansson, F.Hellman, P.Bäckman

19/2

    ”

16.00

Falun - Söråker

E.Holmer, J.Olhans, G.Olhans

19/2

Div.2

15.30

Falun – Gränges

C.Hansols, N.Karlsson, M.Olofsson

 

    “

13.00

Rättvik – Karlsbyh

P.Heinonen, F.Remes, M-Å Ekström

 

 

 

 

 

22/2

P 18:3

19.00

Falun – Sandviken

T.Lundh, J.Wiberg, A.Lööf

 

 

 

 

 

24/2

P 18:2

19.45

Falun - Tillberga

M.Lundh, J.Thored, L.Strömberg

 

Div.2

19.00

Karlsbyh. - Linghed

M.Johansson, F.Hellman, P.Bäckström

 

    ”

19.00

Borlänge – Rättvik

A.Björklund, J.Olhans, G.Olhans

 

 

 

 

 

25/2

Div.1Ö

13.15

Gränges – Norrtälje

T.Lundh, F.Remes, C.Hansols

 

Div.1 N

15.00

Borlänge – Umeå

P.Heinonen, A.Björkman, M-Å Ekström

 

Div.2

13.00

Grycksbo – Västanfors

J.Wiberg, P.Nygren, L.Lundblad

 

 

 

 

 

26/2

Div 2

19.00

Liljan - Gränges

J.Thored, F.Remes, M.Olofsson

 

    “

13.00

Heros – Falun

L.Dyrsmed, T.Lundh, Rä,L.Lundblad

4/3

Dam 1

13.15

Falun –Team Hälsingland

A.Lööf, G.Bortas, P. Garvö

 

 

 

 

 

15/3

Div.2

 

Gränges - Liljan

 

 

   ”

 

Linghed – Karlsbyh.

 

   ?

   ”

 

Grycksbo – Karlsbyh.

 

 

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 29 NOV 2012 13:45 Skribent: Fredrik Remes

Postadress:
Dalarnas Bandyförbund
Nils-Erik Borgh, Per Smeds Gata 9B
784 45 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243211157
E-post: This is a mailto link

Se all info